Дуже часто, на превеликий жаль, трапляються випадки, коли стіни житла не можуть впоратися зі своєю основною функцією – утримувати тепло всередині будівлі. Замовляйте утеплення фасадів у Львові за посиланням https://www.remontlviv.top/fasadni-roboty/
Вирішити цю проблему найкраще шляхом зовнішнього утеплення стін будівлі. Теплоізоляційний шар виконуватиме завдання своєрідної перешкоди між холодним зовнішнім середовищем та внутрішнім кліматом. При цьому ми захищаємо основні стіни будинку від вогкості та прямих сонячних променів, що сприяє збільшенню терміну експлуатації та позитивних якостей.
Мінеральна вата — для утеплення фасаду та її переваги
Монтаж теплоізоляційного шару з використанням мінераловатних плит не відрізняється від утеплення фасаду пінополістиролом. Мін.вату за допомогою клейового складу приклеюють до стін, щоб листи теплоізоляційних плит надійно трималися на стінках, додатково робиться — дюбелювання шару теплоізолятора.
Такий утеплювач є абсолютно нешкідливим. Її склад, як із монтажі, і у процесі експлуатації, немає шкідливого на організм людини.
Формальдегід, що використовується для виготовлення мінераловатних плит, не перевищує допустимих норм.
Природні добавки та спеціальні присадки, що використовуються при виготовленні теплоізоляційних плит – посилюють водовідштовхувальні та паропроникні властивості.
Основні властивості мінеральної вати:
Мінеральна вата, що застосовується для утеплення фасаду – вогнестійка;
Має надійну:
- теплозахист;
- вологозахистом.
Властивості мінеральної вати
- звукоізоляція;
- водовідштовхувальні властивості;
- паропроникна, а значить стіни дихають;
- стійка до мікроорганізмів.
Крім того, утеплення фасадів мінеральною ватою дозволяє «замаскувати» всі проблемні місця на стінах будинку, вирівняти поверхню. Що у свою чергу дозволить будинку виглядати естетично.
Поетапно
- Монтаж будівельних риштувань;
- Підготовчі роботи. Очищення фасаду від пилу і т.д.
- Ґрунтовка стін;
- Монтаж теплоізоляційних плит. За допомогою спеціальних клейових розчинів укладаємо шари утеплювача знизу догори;
- Дюбелювання, яке надасть теплоізоляційному шару міцності. Для цього застосовуються пластикові дюбелі;
- Армування вже утеплених стін. Для цього необхідно на плити утеплювача нанести шар спеціального армуючого розчину, лугостійку склосітку, і зверху ще раз шар розчину. Це допоможе захистити стіни від небажаних явищ, таких як тріщини на стінах.
- Остаточним етапом оздоблення фасаду є фінішний шар декоративної штукатурки. Який здійснюють не лише естетичну функцію, а й захищає стіни від появи на стінах цвілі або грибка.